- Komerční sdělení -aktualne

Jak se nedostat do dluhové pasti

Jednou z častých překážek při vyřizování žádosti o hypotéku u bankovních společností je neschopnost prokázat dostatečně vysoké příjmy. Přitom je to jedna z klíčových věcí, přes kterou se u banky nedostanete. Banka musí mít totiž jistotu, že její klient bude schopný svým závazkům dostát a že se nedostane do dluhové pasti. 

 • Stejně důležité je také mít čisté rejstříky dlužníků
 • Pokud tomu tak není, pak je jednou z možností požádat o finanční produkt pod označení půjčka do výplaty i bez registru

Většinou se ale musíte obrátit na nebankovní sektor, kde je tento úvěr nabízen jako rychlá půjčka. Tuto možnost mohou využít i podnikatelé, kteří nemohou doložit své příjmy z důvodu teprve rozjíždějícího se podnikání. 

 • Je tu ale jeden malý problém. 
 • Pokud podnikatel hledá finanční pomoc, kterou by byla adekvátní půjčka pro živnostníky, pak bude s největší pravděpodobností požadovat vyšší částku. 
 • Půjčka bez registru nebo bez doložení příjmu se vyznačuje většinou nižšími finančními částkami. 
 • Výhodou ale je rychlost vyřízení. 
 1. RPSN prozradí všechny důležité informace

Je dobré zjistit si, jaké máte možnosti u bankovních institucí. K tomu slouží webový nástroj hypoteční kalkulačka. Ta vám během krátké chvíle zjistí, jestli na hypotéku dosáhnete a který typ by byl pro vás tím nejvhodnějším. 

 • Je zapotřebí zaměřit se především na výši RPSN. 
 • Pod tímto údajem zjistíte veškeré platby, které na vás po uzavření smlouvy čekají. 

Někdy se může stát, že se ne vlastní vinou dostanete do vážných finančních potíží a neschopnosti splácet hypotéku nebo úvěr. V tomto případě rozhodně neztrácejte hlavu. Pokud máte k dispozici nemovitost, pak můžete využít pro umoření veškerých dluhů zpětný odkup nemovitosti. Tento kontrakt mezi firmou a klientem je nastaven tak, že firma odkoupí nemovitost a poté ustanoví bývalého majitele nájemcem s garancí předkupního práva. 

xxx
Internet v podstatě představuje noviny dnešní doby. Hýří novinkami, zprávami, odbornými, poučnými i zábavnými články. Přitom je možné novinky (články) neustále doplňovat a aktualizovat. PR články tak představují nenásilnou možnost, jak dát světu vědět, že se u vás něco děje, co přesně nabízíte. Zda produkt či službu, podpořit značku apod. Jedná se o mocný nástroj. 

Zpětné odkazy od info@press-media.cz

Zpětný odkaz nastálo již od 75 Kč. Vlastníme přes 550 magazínů, napište nám na výše uvedený email, rádi vám zašleme nabídku.

PR článek má za úkol ovlivnit čtenáře zajímavým obsahem. Nicméně články s odkazy nejsou určeny pouze čtenářům, ale úkolem je zaujmout také vyhledávače. Za pomocí kvalitního odkazu a správné optimalizace stránek je reálná šance, že se webové stránky díky jednotlivým klíčovým slovům umístí ve vyhledávání na předních pozicích. Z toho sami můžete usoudit, že PR články jsou vhodné pro všechny, kdo chtějí dát o sobě vědět. Respektive o nabízené službě či výrobku. 

PR články – produkty 

PR články mohou využívat všichni, kdo nabízejí k prodeji jakékoliv produkty. Rozjíždíte e-shop a pomohlo by vám, kdyby si vás všimlo více lidí a návštěvnost se zvedla? Pak neváhejte využít možnosti moderní doby a zkuste ve srovnání s jiným typem reklamy tento poměrně levný, ale mocný nástroj. 

PR články – služby 

PR články se vztahují na služby různého charakteru bez omezení. Zákazníci spíš uvěří nezávislému odbornému článku víc, než samochvále na vašich stránkách. Zvažte proto, jakou formou se rozhodnete prezentovat. 

PR články – novinky 

Vhodné je využít PR článků i v okamžiku, kdy uvádíte na trh nějaké novinky. Ať už skvělý produkt, službu navíc či pořádáte nějaké akce/slevy/výprodej. 

Co vám PR článek přinese? 

 • Zvýšení důvěry 
 • Zvýšení podvědomí značky 
 • Zvýšení návštěvnosti vašeho webu 
 • Více stálých zákazníků/čtenářů
 • Lepší pozice ve vyhledávačích 
 • Budování zpětných odkazů 
 • Dlouhodobou reklamu
 • Vyšší efektivitu reklamní kampaně 
 • Nižší náklady na reklamu

Zpětné odkazy od info@press-media.cz

Zpětný odkaz nastálo již od 75 Kč. Vlastníme přes 350 magazínů, napište nám na výše uvedený email, rádi vám zašleme nabídku.

Zpětné odkazy od info@press-media.cz

Množstevní slevy
Cena za publikaci     5x článků – 350 Kč/1 článek
Cena za publikaci   10x článků – 300 Kč/1 článek
Cena za publikaci   50x článků – 200 Kč/1 článek (publikaci lze rozložit do 12 měsíců)
Cena za publikaci   100x článků – 150 Kč/1 článek (publikaci lze rozložit do 12 měsíců)
Cena za publikaci 200x článku – 100 Kč/1 článek (publikaci lze rozložit do 12 měsíců)
Cena za publikaci 400x článku  –  75 Kč/1 článek (publikaci lze rozložit do 12 měsíců)
 
Výše uvedené ceny jsou pouze za publikaci, cena neobsahuje sepsání.
Vyhrazujeme si právo článek nevydat, pokud nebude obsahově odpovídat zaměření magazínu.
Napríklad, na web pro děti musí být článek s dětskou tématikou a ne o půjčkách.
ceny jsou platné do 31.12.2021 – aktuální ceník je zde.

SEO
PR článek

Další články autora